Захист Януковича вимагатиме проведення очної ставки з Порошенком

Допит колишнього президента-втікача запланований на 25 листопада.

На 25 листопада запланований відеодопит колишнього президента-втікача Віктора Януковича. Він переховується в Росії. Його захист буде вимагати, аби Генпрокуратура також провела очну ставку з нинішнім президентом України Петром Порошенком.

Про це в ефірі каналу "112 Україна" заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"Свідчення, тим більше ті, які надано Петром Порошенком (на допиті в Генпрокуратурі вчора, 18 листопада), є важливими для цієї справи. Виникає питання до ГПУ і до самого пана Порошенка: чому цих свідчень не було надано слідству раніше? Я нагадаю, що ще у серпні, після того як Луценком було оголошено про бажання допитати цих осіб, захист звернувся з клопотанням щодо забезпечення участі захисту під час цього допиту. Така процедура може відбуватися і може бути проведена слідчими. Крім того, ми просили провести одночасний допит Порошенка і Януковича. Одна із причин, з якої ГПУ відмовила нам в її проведенні, було те, що осіб не було допитано, в тому числі й пана Порошенка. Тепер немає ніяких перешкод після цього допиту для проведення очної ставки", – сказав Сердюк.

Нагадаємо, Святошинський райсуд Києва 16 листопада отримав повідомлення від Ростовського обласного суду Росії, у якому йшлося про можливість проведення допиту Януковича в режимі відеоконференції. Допит Януковича як свідка у справі про звинувачення п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" у вбивствах активістів Євромайдану запланували провести 25 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: