Захист Януковича переконує, що втікач не змінював громадянство

Дата публікації
Перегляди
648
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захист Януковича переконує, що втікач не змінював громадянство

Віктор Янукович / Фото: УНІАН

Адвокати однак не змогли пояснити статус його перебування у Росії. 

Екс-президент Віктор Янукович не змінював громадянство України на російське, заявив на прес-конференції адвокат втікача Віталій Сердюк.

"Громадянства Віктор Янукович не змінював. Всі чутки щодо зміни його громадянства не відповідають дійсності", - зазнчив він.

Захисник "беркутівців" Олександр Горошинський заявив, що разом із Сердюком  взяв письмові пояснення Януковича у справі Майдану у Москві: їх передали Святошинському районному суду та заступнику генерального прокурора України Сергію Горбатюку.

Адвокати однак не змогли пояснити статус перебування Януковича у Росії. Вони запевнювали, що  Янукович перебуває на території РФ на офіційних підставах. Проте Сердюк не надав документ, який підтверджує статус перебування.

"Проте за інформацією, яка в мене є, він перебуває на передбачених російським законодавством підставах", - додав Сердюк.

Раніше Віктор Янукович знову переконував, що нібито не давав наказу силою придушити Майдан. За його словами, сила була застосована до правоохоронців. "Бійці страждали від побоїв, в них кидали пляшки із запалювальною сумішшю і вони горіли", - сказав Янукович. Також він заявив, що "ця трагедія сталася не з вини МВС або "Беркуту". За цим стояли теперішні керівники держави". 

Дата публікації
Перегляди
648
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація