Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закарпатські депутати і заступник мера Чопа потрапили до бази "Миротворця" через угорські паспорти

В організації заявляють, що дані про наявність цих документів - підтверджені.

В організації "Миротворець" стверджують, що мають підтвердження про наявність угорських паспортів у п'ятьох закарпатських чиновників.

ПЕРВАЯ ПЯТЕРКА НАРУШИТЕЛЕЙ КОНСТИТУЦИИ И ЗАКОНА УКРАИНЫ О ГРАЖДАНСТВЕ ЗАФИКСИРОВАНА В ЧИСТИЛИЩЕ Все данные о наличии у указанных граждан Украины незаконного венгерского гражданства подтверждены.

Posted by Myrotvorets News on Friday, September 21, 2018

До бази "Миротворця" внесли депутатів міськрад Йосипа Фовріша, Адальберта Брауна, Степана Гала, Кароля Беркі та заступника міського голови міста Чоп Оскара Балога.

Раніше депутат Берегівської райради Кароль Беркі склав мандат. Причина рішення депутата не називалася, однак за інформацією регіональних ЗМІ, нею стало виявлення в Беркі паспорта громадянина Угорщини. Журналісти з посиланням на джерела в силових органах Закарпатської області повідомили, що документ знайшли під час ретельного огляду на кордоні.

ВідеоУ містечку Берегово зафіксували чергову видачу документів про громадянство Угорщини

Більше сотні тисяч українців на Закарпатті мають угорські паспорти. Чергову видачу документів про громадянство Угорщини у містечку Берегово зняли на приховану камеру кілька днів тому. Відео миттєво розлетілося мережею. І викликало шквал коментарів та офіційні заяви дипломатів. Про деталі інциденту, його передумови та наслідки – далі в Сніданку.

У містечку Берегово зафіксували чергову видачу документів про громадянство Угорщини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції