"Закон Магнітського": США ввели санкції проти кубинського міністра

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Закон Магнітського": США ввели санкції проти кубинського міністра

Фото: Associated Press

Обмеження ввели, щоб підтримати народ Куби в його прагненні до демократії і позбавлення від режиму

США ввели обмежувальні заходи проти міністра оборони Куби Альваро Лопеса Мієра в рамках "закону Магнітського" через демонстрації в країні.

Про це інформує американський Мінфін.

"Кубинський народ протестує за основні права, які він заслуговує. Мінфін буде продовжувати вводити санкції, пов'язані з Кубою, в тому числі обмежувальні заходи, введені сьогодні, щоб підтримати народ Куби в його прагненні до демократії і позбавлення від режиму", — заявила глава відомства Джанет Йеллен.

Нинішні заходи спрямовані на міністра оборони Куби і спеціальної національної бригади МВС Альваро Лопеса Мієра в зв'язку з придушенням мирних протестів на Кубі.

Міністерство революційних збройних сил Куби зіграло важливу роль в придушенні тяглих протестів на Кубі, в ході яких кубинські громадяни закликають покласти край 62-річному режиму і погіршення умов життя в країні.

В країні затримують учасників акцій протесту проти комуністичного уряду. З початку мітингів, що почалися 11 липня, було затримано понад 5000 осіб. За інформацією видання, серед них понад 120 активістів, а також незалежні журналісти.

Відзначається, що на Кубі частково відключила майже всі соціальні мережі. Від 12 липня доступ частково обмежений в Facebook, Instagram, WhatsApp і Telegram. До слова, Facebook Inc заявила Reuters, що стурбована обмеженням своїх послуг на Кубі.

Як повідомлялося, на Кубі тисячі людей вийшли на демонстрації через дії влади під час пандемії. Антиурядові протести називають чи не найбільш, які відбувалися в країні. Учасники акцій висловлювали обурення зростанням цін під час пандемії і недостатнім рівнем вакцинації. Люди звинувачували владу в некомпетентності. У деяких містах відбулися зіткнення між демонстрантами і поліцією. Повідомляють про поранених. Втім, точну кількість не називається.

Що не рік, то в світі революція: на Кубі почалися протести проти влади – "Секретні матеріали"

Що не рік, то в світі революція: на Кубі почалися протести проти влади – "Секретні матеріали"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація