Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про антикорупційний суд не розглянули через відсутність кворуму – нардеп

Профільний комітет Ради не зміг навіть розпочати своє засідання, твердить політик.

Парламентський комітет з питань правової політики та правосуддя не зумів розглянути надважливий законопроект про антикорупційний суд через відсутність кворуму. Про це повідомив на власній сторінці в соцмережі Facebook народний депутат України Леонід Ємець.

"Антикорупційний суд почекає. МВФ почекає. Україна почекає. Тому що у більшості депутатів Комітету з питань правової політики та правосуддя знайшлися інші більш важливі справи. Коротше, комітет, де мали розглядати закон про Антикорупційний суд, не відбувся через відсутність кворуму", - повідомив Ємець.

Як уже повідомлялося, до кінця весни 2018 року може відбутися перегляд програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду для України. Київ отримає черговий транш кредиту лише за умови успішного втілення реформ протягом найближчих місяця-двох. "Досі деякі параметри не виконані — прийняття закону про незалежний антикорупційний суд, реформа енергетичного сектору і забезпечення фіскальної політики, яка була б спрямована на досягнення цілей програми. Якщо українська влада зможе домогтися швидкого прогресу у вирішенні цих питань, то четвертий перегляд програми буде закінчений до травня", — зазначив глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман. 

ВідеоЗакон про Антикорупційний суд депутати ухвалили у першому читанні

Закон блокувався у парламенті майже 2 роки. Свої результати дав тиск МВФ, який відмовився виділяти черговий транш без боротьби України з корупцією. Вплив суду буде значний. Усі гучні справи НАБУ та САП спрямовуватимуть сюди.

Закон про Антикорупційний суд депутати ухвалили у першому читанні

Залиште свій коментар

Вибір редакції