Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про деокупацію посилить позиції України у питанні щодо миротворців на Донбасі - Порошенко

Президент зазначив, що Росія не братиме участі у миротворчій місії.

Закон про деокупацію посилить позицію України у питанні щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

«Закон про деокупацію посилить нашу позицію у боротьбі за звільнення заручників і у питанні щодо можливого розміщення миротворців ООН на Донбасі», - зазначив він.

Порошенко додав, що Росія не братиме участь у цій місії і миротворці мають бути розміщені на свій території окупованого Донбасу.

«Росія як країна-агресор не матиме жодного права на участь в цій місії, яка має бути дислокована на всій окупованій території – включно з тимчасово непідконтрольною нам ділянкою українсько-російського кордону», - заявив президент.

Нагадаємо, 6 жовтня Рада проголосувала за законопроект №7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".  Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік від дня набрання чинності Законом України ”Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням ВР. 

Окрім цього 233 народних депутати проголосували у першому читанні за законопроект №7163 про реінтеграцію Донбасу. Із попередньої президентської версії була вилучена згадка про Мінські домовленості. Це уточнення стосується того, що по всьому тексту законопроекту зняти всі положення, де називаються Мінські домовленості, замінивши їх на резолюцію Ради безпеки ООН, ухвалену у зв’язку з російською збройною агресією на Донбасі. 

ВідеоОстаточно закон про деокупацію Донбасу повинні затвердити 17 жовтня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції