Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про нацбезпеку дасть можливість Україні отримати від Заходу зброї на $470 млн - Пашинський

Деяке західне озброєння вже використовується на передовій.

Ухвалений Верховною Радою у другому читанні закон про національну безпеку України дасть можливість отримати від західних партнерів зброї на 470 млн доларів на рік.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив народний депутат, голова комітету ВР з питань національної безпеки Сергій Пашинський.

"Прийняття цього закону дасть нам можливість, по моїм підрахункам, за рік отримати зброї безоплатно на 470 млн доларів. Це більше, ніж наше державне оборонне замовлення... Якась зброя буде лежати, якась вже використовується і буде використовуватись", - сказав депутат.

Пашинський стверджує, що із ухваленням закону Україні також розблокують можливість купляти запчастини і комплектуючі для зброї в Європі. Нардеп нагадав, що з 2014 року за рекомендацією Єврокомісії члени Євросоюзу не продавали Україні жодних товарів подвійного призначення.

ВідеоПашинський: постачання "Джавелінів" – це лише аванс Україні

 Голова комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський зазначив, шо поставлені Україні "Джавеліни" – це тільки аванс. До кінця року Україна отримає озброєння на суму 475 млн доларів.   

Пашинський: постачання "Джавелінів" – це лише аванс Україні

Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з Радикальної партії Олега Ляшка - троє. 

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами. 

ВідеоКрок назустріч НАТО. Верховна Рада ухвалила Закон про національну безпеку та оборону

Ухвалений закон адаптує українське законодавство до стандартів НАТО. Поки що здебільшого на папері, адже для реальних змін потрібно ще поліпшити низку інших законів і почати їх втілювати на практиці.

Крок назустріч НАТО. Верховна Рада ухвалила Закон про національну безпеку та оборону

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції