Перейти до змісту
Закон про всеукраїнський референдум можуть остаточно ухвалити вже у листопаді - Стефанчук

Закон про всеукраїнський референдум можуть остаточно ухвалити вже у листопаді - Стефанчук

Документ готують до другого читання.

Найбільш реалістично, що закон про всеукраїнський референдум можуть ухвалити у другому читанні вже у листопаді 2020 року. Нині документ готується до розгляду на завершальному засіданні комітету Верховної Ради 19-20 жовтня. 

Про це заявив перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Він (законопроєкт - ред.) готується на розгляд комітетом і підготовку його до другого читання.19-20 жовтня має відбутися завершальний комітет, після того законопроект (про референдум, - ред.) буде готовий, щоб вноситись у зал Верховної Ради... Я думаю, що найбільш реалістично розгляд цього питання і ухвалення законопроекту загалом десь орієнтовно вже у листопаді місяці", - повідомив він.

Нагадаємо:

  • 16 вересня комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування рекомендував Раді ухвалити закон про референдум у другому читанні. Члени комітету підтримали відповідний законопроект більшістю голосів.
  • Стефанчук також повідомив, що всеукраїнське опитування, анонсоване Володимиром Зеленським на 25 жовтня, є пробником референдуму. Втім, надалі ці питання можуть бути винесені і на референдум.

Відео Питання народовладдя не вирішується тільки законом про всеукраїнський референдум - Стефанчук

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що, відповідно до 5-ї статті Конституції, найвищим джерелом влади в Україні є український народ. Але, на превеликий жаль, за весь цей період існування відносин між людиною і державою цей зв'язок був сплюндрований. Єдина ниточка, яка зв'язувала народ з державою - або вибори, або референдуми. Право на владу за 11 червня 2020 року  

Питання народовладдя не вирішується тільки законом про всеукраїнський референдум - Стефанчук

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин