Законопроекти про імпічмент та зняття недоторканності вже готові - замглави АП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скоро за них мають проголосувати нардепи.

Замглави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що законопроект про імпічмент глави держави та про зняття недоторканності з народних депутатів вже готовий до внесення у парламент. Про це повідомляє видання РБК-Україна.

"Це найближчим часом. Законопроект про імпічмент президента, про процедуру позбавлення його імунітетів - ці законопроекти готові до внесення", - розповів Рябошапка.

Крім того, законопроект про депутатську недоторканність вже готовий до другого читання.

"Законопроект про недоторканість є сьогодні у парламенті. Він готовий до другого читання. Парламент міг би проголосувати його, але парламент уникає цього", - додав замглави АП.

Нагадаємо, 22 квітня повідомлялося, що на погоджувальній раді у Верховній Раді пропонують депутатам розглянути законопроект про зняття недоторканності з себе вже цього тижня, а також ухвалити закон "про президента".

ВідеоСудді, які розглядали незаконність націоналізації "Приватбанку", вимагають імпічменту президента

Колегія, яка ухвалила рішення по незаконність націоналізації "Приватбанку", заявляє, що Петро Порошенко тиснув на суддів, зокрема, коли робив заяви щодо рішення Окружного адмінсуду щодо "Приватбанку" і провів екстрене засідання РНБО щодо цього. Колегія звернулася до Вищої Ради правосуддя, очільників Генпрокуратури та Державного бюро розслідувань з проханням відкрити справи проти нинішнього президента, міністра юстиції Павла Петренка й очільника НБУ Якова Смолія.    

Судді, які розглядали незаконність націоналізації "Приватбанку", вимагають імпічменту президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції