Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закрите небо: Кабмін заборонив російським компаніям літати в Україну

Крім того, заборонені транзитні польоти з товарами військового призначення.

Кабінет міністрів України вирішив заборонити польоти в Україну російських авіакомпаній. Зокрема, заборона стосується компаній "Аерофлот" та "Трансаеро". Відповідне рішення ухвалене 25 вересня.

"Ухвалили рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній "Аерофлот" та "Трансаеро" в Україну", - про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на нараді в Кабінеті Міністрів. 

Також розпорядженням Кабміну заборонені транзитні польоти через український повітряний простір російських авіакомпаній з товарами військового призначення або російськими військовими.

Щоправда, у найближчий час ці авіакомпанії працюватимуть у штатному режимі, і російський літак можна буде побачити в небі, адже, за міжнародним законодавством, авіакомпаніям треба надати час, аби вони змінили маршрути. До цього всі рейси відбуватимуться у штатному режимі. У Мінінфраструктури, своєю чергою, повідомили, заборони польотів для російських компаній очікують із 25-го жовтня.

22 вересня указ президента України Петра Порошенка про введення в дію рішення РНБО про санкції набув чинності. Згідно з текстом указу, санкції застосовуються до ряду фізичних та юридичних осіб РФ строком на один рік.

Відео "Аерофлоту" закрили українське небо

Залиште свій коментар

Вибір редакції