"Закривайте всі двері": пасажири "Інтерсіті" не хочуть, щоб Саакашвілі знову сів у потяг

Пасажири залишилися незадоволені рішенням Саакашвілі знову сісти у потяг. 

Екс-глава Одеської ОДА Міхаіл Саакашвілі після прибуття на залізничний вокзал у Перемишлі ще одного потяга до України хоче поїхати поїздом, якому не дали відправитися із Польщі. 

Зокрема, на вокзалі у Перемишлі він сказав, що повертається у той же потяг, яким з самого початку хотів їхати до України. 

Своєю чергою, пасажири залишилися незадоволені рішенням Саакашвілі. 

У прямій трансляції з Польщі було чути, що вони казали "закривайте всі двері" або ж "давайте їхати поки сюди знову не зайшли". 

До слова, раніше в "Укрзалізниці" пояснили, чому потяг "Київ-Перемишль" не відправився з Польщі

Нагадаємо, стюард першого "Інтерсіті" ховалася у себе в купе й відмовилася пускати поїзд із Саакашвілі всередині. Близько 20 народних депутатів намагалися переконати стюарда поїзда №5 на ім'я Інна, в якому перебуває екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, зрушити поїзд з місця. Спочатку стюард ховалася у себе в купе, допоки до неї не прийшли пасажири з вимогою рушити поїзд, зокрема, це були жінка, яка заявила, що вагітна, та літня особа, яка заявила, що в неї діабет. Депутати намагалися дізнатися в неї, чому зачинені туалети.  

Крім того, депутати заявили, що стюард тримає весь поїзд "у заручниках". Також вони стверджували, що у стюарда нездоровий вигляд. Стюард Інна відмовилася коментувати питання журналістів. 

Потяг "Інтерсіті", на якому Саакашвілі збирався в'їхати до України, затримався із відправленням до України. Спершу по гучному зв'язку оголосили, що "від Національної поліції України надійшла інформація" про присутність на борту особи, яка не має права на в'їзд до України. 

Саакашвілі раніше збирався прибути до України через КП "Краковець" на автобусі разом із журналістами. В ДПСУ наголошували, що не збираються пропускати Саакашвілі на територію України, тож у нього мали б забрати паспорти (внутрішній і два закордонних) та повернути назад до Польщі. 

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

Залиште свій коментар