Залишається заступником Данілова. У РНБО відреагували на заяви про звільнення Кривоноса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відомстві кажуть про "перерозподіл функцій".

Сергій Кривонос залишається на посаді заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони. Так у РНБО відреагували на заяву Кривоноса про його звільнення з двох посад.

"Сергій Кривонос залишається заступником Секретаря РНБО України. Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'зано з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової", - йдеться у повідомленні.

Також у Раді нацбезпеки наголосили, що Кривоноса прикомандирували з Міноборони, а тому він може бути повернений у розпорядження міністра оборони України "у відповідності до поставлених завдань".

Нагадаємо, раніше перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Кривонос звинуватив очільника відомства Олексія Данілова у своєму звільненні з двох посад. За словами Кривоноса, його звільнення свідчить про небажання певних посадовців реалізації програми з підвищення обороноздатності України "П’ять кроків", "якраз коли ми вийшли вже на фініш".

29 листопада президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, а також з звільнив посади керівника та вивів з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Раніше Кривонос заявив, що новий секретар РНБО України Олексій Данілов не бачить його у відомстві

Відео Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції