Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Залишилося дуже мало часу": родина Сенцова закликала Путіна звільнити його до Чемпіонату світу

Українець оголосив голодування майже місяць тому.

Родина українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській в'язниці, закликала президента Росії Володимира Путіна звільнити до Чемпіонату світу з футболу, який стартує в четвер.

"Він каже, що він буде голодувати до кінця, а Олег не та людина, яка відступає від свого слова ", - заявила британському виданню The Guardian двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан.

"Залишилося дуже мало часу, і я дуже сподіваюся, що Путін прийме рішення про звільнення його та всіх українських політв'язнів перед Чемпіонатом світу", - додала вона.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.  

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.   Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш  

ВідеоСенцова перевели в санітарну частину і надали окрему палату

Життям та здоров’ям політв’язня Кремля зараз переймається майже весь світ. Утім, Олег ще раз наголосив, що припиняти голодування не збирається. "Як для четвертого тижня польоту - пілот почувається нормально", - так описав він свій стан у листі до російських правозахисників.

Сенцова перевели в санітарну частину і надали окрему палату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції