Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Замість Кучми українську делегацію у ТКГ по Донбасу очолив Кравчук

Замість Кучми українську делегацію у ТКГ по Донбасу очолив Кравчук

Перший президент України погодився долучитися до перемовин у Мінську.

Перший президент України Леонід Кравчук 30 липня погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі по Донбасу в Мінську. Указ про його призначення вже підписав президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив сам Кравчук під час відеозвернення.

"Я вже у своєму житті щось бачив і пройшов, можна було би і відпочивати, але час для відпочинку не настав. Я ухвалив рішення, якщо я зможу, а я хочу цього, щось зробити, щоб пришвидшити мир на Донбасі, я буду це робити до останнього подиху. Ось, чому я і погодився", - прокоментував своє рішення Кравчук.

В Офісі глави держави зазначили, що Кравчук має великий досвід, необхідний для участі в подібному переговорному процесі. На своїй посаді він також буде пояснювати українцям рішення, які обговорюються та ухвалюються в межах роботи ТКГ.

Разом із тим, Леонід Кравчук наголосив на діяльності Володимира Зеленського щодо відновлення "нормандських перемовин" та у встановленні всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі.

"Нормандська зустріч відбулася саме через наполегливість, систему та політичну волю – скликати "четвірку". Далі – робота, яка ведеться сьогодні з підготовки Берлінської зустрічі "четвірки" – це також його (Володимира Зеленського. – Ред.) постійна ініціатива. Тобто він реанімував, привів до життя "четвірку", коли вона вже зовсім занепала", – сказав Кравчук.

На його думку, Україна та країни Європи, які дійсно сповідують принципи міжнародного права, суверенітету, незалежності, мають згуртуватися навколо досягнення миру в Україні.

"Маємо шукати шлях і об’єднуватися", – додав Кравчук

Нагадаємо, 28 липня в Офісі президента повідомили, що Леонід Кучма залишає посаду очільника української делегації на перемовинах ТКГ. Водночас він запевнив, що у разі потреби й надалі готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру на тимчасово окупованому Донбасі.

Зеленський заявляв, що на посаду голови української делегації в ТКГ претендують перший президент України Леонід Кравчук та віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Відео На посаду очільника української делегації ТКГ у Мінську розглядають кандидатуру Леоніда Кравчука

Замість Кучми - Кравчук або Рєзніков. На посаду очільника української делегації в тристоронній контактній групі в Мінську розглядають кілька кандидатур, зокрема, першого президента України - Леоніда Кравчука та віцепрем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій - Олексія Рєзнікова. Про це заявив Володимир Зеленський.

На посаду очільника української делегації ТКГ у Мінську розглядають кандидатуру Леоніда Кравчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції