Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заочний суд над Януковичем переходить у закритий режим

Сьогодні в суді заслухали Москаля.

Завтра, 17 листопада, вранці відбудеться чергове засідання суду у справі екс-президента-втікача Віктора Януковича. Воно буде закритим.

"Прокурор у справі заявив клопотання про дослідження показів високопосадовців, що містяться у 38-му томі, у закритому засіданні з метою не розголошення таємниці досудового розслідування", - ідеться в повідомленні Генпрокуратури.

Сьогодні Печерський районний суд Києва заслухав покази голови Закарпатської облдержадміністрації, колишнього нардепа Геннадія Москаля.

Нагадаємо, суд розглядає кримінальну справу щодо підозри Януковича в організації перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів, з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій під час Євромайдану, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних вбивств та замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центральній частині Києва 18-20 лютого 2014 року, а також терористичного акту 20 лютого на вулиці Інститутській у столиці.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СУДУ У ПРОВАДЖЕННІ ЗА ПІДОЗРОЮ ЕКС-ПРЕЗИДЕНТА В. ЯНУКОВИЧА У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНІВ, ЩО МАЛИ НАСЛ...

Опубліковано Генеральна прокуратура України 16 листопад 2017 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції