Заощадження, позика та гроші коханої. Лещенко пояснив, як купив квартиру за 7,5 млн грн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оселю майже на 200 квадратів парламентар придбав у серпні 2016. 

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко пояснив, звідки взяв гроші на елітну квартиру у центрі Києва.

Про те, що політик став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн у Facebook повідомляв журналіст Андрій Дзиндзя. Він опублікував на своїй сторінці копію відомості з держреєстру речових прав на нерухоме майно в якій вказано, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метри у серпні цього року.

Згодом він оприлюднив фото квартири та будинку, де вона розташована. 

Сам Лещенко поквапився пояснити, звідки взяв гроші на дорогу нерухомість.

За його словами, квартира була куплена за частину його заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули  та гроші його коханої – Анастасії Топольської.

"Частина коштів - це мої заощадження як колишнього співвласника "Української правди"; окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу. половина суми придбання - це позика від засновника "Української правди" Олени Притули терміном на 10 років. інше - це гроші моєї улюбленої людини Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року", - йдеться у повідомленні Лещенка.

Нардеп наголосив, що заробітки його супутниці дозволяють говорити про погашення боргу.

Також у коментарях він вказав, що заощаджених 100 тисяч доларів не було в його декларації, бо за старими правилами готівку не вказували у документі.

У коментарях під постом Лещенко написала і вдова Георгія Гонгадзе – Мирослава. Журналістка наголосила, що діти Гонгадзе не отримали ані копійки від проекту, заснованого їхнім батьком. 

Комент Мирослави Гонгадзе
facebook/Сергій Лещенко
Коментар Мирослави Гонгадзе

Залиште свій коментар

Вибір редакції