Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Запам’ятайте цей твіт". Гончаренко обіцяв вдягтись клоуном, якщо Зеленський піде у президенти

Таку заяву нардеп зробив у політичному ток-шоу.

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко обіцяв вдягти костюм клоуна, якщо лідер "Студії Квартал-95" Володимир Зеленський піде в президенти.

Таку заяву нардеп зробив в прямому ефірі політичного ток-шоу, а потім закріпив парі дописом у Facebook. Допис досі є на сторінці політика.

Обіцянка Гончаренка
Олексій Гончаренко facebook

"Якщо Зеленський все ж вирішить зняти з себе костюм клоуна і стати політиком, тоді я зніму костюм політика і прийду на ефір в костюмі клоуна. Володимир - талановита людина. Всі ці чутки, що він кудись піде і буде балотуватися не більше, ніж піар і реклама нового сезону "Слуги народу" і "Студії 95 Квартал". Запам'ятайте цей твіт", - написав політик.

Поспорил о том, что Владимир Зеленский не пойдет в президенты. Если Зеленский все же решит снять с себя костюм клоуна и стать политиком, тогда я сниму костюм политика и прийду на эфир в костюме клоуна. Владимир — талантливый человек. Все эти слухи, что он куда-то пойдет и будет баллотироваться не больше, чем пиар и реклама нового сезона «Слуги народа» и студии 95 квартал. «Запомните этот твит»

Опубліковано Алексеєм Гончаренком Субота, 22 грудня 2018 р.

У новорічну ніч в ефірі 1+1 Володимир Зеленський заявив, що буде балатуватися в президенти. Згідно з останніми опитуваннями, він посідає третю сходинку у рейтингу кандидатів – після Тимошенко та Порошенка.

ВідеоВолодимир Зеленський заявив про балотування в президенти

Український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України. Про це він заявив в ефірі телеканалу "1+1".

Володимир Зеленський заявив про балотування в президенти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції