Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Запевнив у проєвропейському курсі: Зеленський провів зустріч із головами МЗС Польщі та Швеції

Президент подякував їм за підтримку санкцій проти Росії.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головами МЗС Польщі Яцеком Чапутовичем та Швеції Маргот Вальстрьом, під час якої запевнив їх у продовженні проєвропейського курсу країни.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Дякую за підтримку санкційної політики проти Росії та сподіваюся на її продовження – поки українські території не будуть повернуті повністю", - зазначив Зеленський.

Водночас, очільники МЗС підтвердили свою прихильність до підтримки реформ в Україні, тиску на Росію та у питаннях української євроінтеграції.

"Ми запитали про програму реформ президента, і нас запевнили, що президент готовий представити необхідні реформи для того, щоб задовольнити потреби українського суспільства. Нам також повідомили позицію щодо міжнародних відносин і запевнили, що Україна залишатиметься на проєвропейському і протрансатлантичному шляху стосовно зовнішньої політики", - підкреслив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

Нагадаємо, 30 травня Зеленський провів зустріч з міністром Європи та закордонних справ Французької Республіки Жан-Івом Ле Дріаном і федеральним міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Гайко Маасом. Головними питаннями були припинення вогню на Донбасі та звільнення всіх заручників.

ВідеоМЗС Литви закликає ЄС не визнавати російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу

Міжнародне співтовариство має посилити санкції проти Росії через рішення Москви про роздачу російських паспортів на окупованому Донбасі - про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус в ефірі ток-шоу "Право на владу". За словами литовського політика, Вільнюс щонайменше не визнаватиме паспортів, виданих Росією мешканцям окупованих територій Донбасу, та закликатиме до цього інші країни Євросоюзу.  

МЗС Литви закликає ЄС не визнавати російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції