Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Запит НБУ щодо працівників 1+1 Media можна трактувати як політичний тиск – Сюмар

Нардеп впевнена, що розслідування мають стосуватись лише мажоритарних акціонерів.

Нацбанк намагається отримати доступ до рахунків півсотні топ-менеджерів, журналістів та ведучих каналу "1+1", про це йдеться у запиті НБУ, який опинився у розпорядженні компанії.

ТСН попросила нардепів прокоментувати документ, чи вважають вони такий крок Нацбанку обґрунтованим.

"У таких справах завжди треба розуміти, що є можливість трактувати це як політичний тиск на незалежне медіа. І тому такі дії мають бути дуже чітко обґрунтовані і стосуватись в першу чергу мажоритарних акціонерів, а не журналістів, які теж є власниками частини акцій. Коли ми писали закон про прозорість, то там мова йшла про те, що всі ті, хто має більше 10%, мають бути затребувані", - зазначила депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

ВідеоНацбанк намагається отримати доступ до рахунків півсотні топ-менеджерів та журналістів каналу "1+1"

У розпорядженні журналістів опинився запит Нацбанку, який вимагає від керівництва Приватбанку розкрити всю інформацію по особистих рахунках співробітників каналу "1+1" та студії "Квартал 95". У документі йдеться про позапланову інспекційну перевірку, в рамках якої НБУ хоче отримати інформацію, яка є банківською таємницею.

Нацбанк намагається отримати доступ до рахунків півсотні топ-менеджерів та журналістів каналу "1+1"

"1+1 ці умови (щодо оприлюднення інформації про кінцевих власників) повністю виконав - один з небагатьох телеканалів. У нас функціонує низка проросійських телеканалів, структури власності яких ми не розуміємо. Тому, чому вирішили піти на тиск саме на 1+1, мені не зрозуміло. Саме 1+1 займає завжди проукраїнську позицію, 1+1 завжди робив усе для того, щоби підтримати державний суверенітет України. І чому контролюючи органи, які не займаються регулюванням телерадіокомпаній, питають і намагаються робити якийсь тиск на 1+1 замість того, щоби докопуватись та сприяти розслідуванню проти проросійських медіа, мені це незрозуміло", - прокоментував народофронтівець Сергій Висоцький.

З опублікованим НБУ документом можна ознайомитись за посиланням: 1+1 Медіа обурений бажанням Нацбанку отримати доступ до рахунків своїх співробітників

Залиште свій коментар

Вибір редакції