"Запізнилась на секунду". Депутатка не встигла зареєструватися у Раді, що зараховується як прогул

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від сьогодні в Раді діє лише електронна реєстрація депутатів.

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Олена Мошенець розповіла, що через набуття чинності закону про санкції для народних депутатів за прогули не змогла зареєструватися на засідання Верховної Ради, бо запізнилася на електронну реєстрацію.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Запізнилась на 1 секунду на реєстрацію і все - сьогодні день роботи в Верховній Раді не зараховано. Від 1 листопада діють нові правила - відмова від паперової реєстрації, лише електронна реєстрація шляхом натискання зеленої кнопки", - написала депутатка.

На думку Мошенець, таке нововведення є "суворим, але справедливим".

"Працюємо навіть за умов електронної відсутності", - додала нардепка.

Запізнилась на 1️⃣ секунду на реєстрацію і все - сьогодні день роботи в #МояВерховнаРада не зараховано. З 1 листопада...

Опубликовано Olena Moshenets Пятница, 1 ноября 2019 г.

Водночас депутати у коментарях запевнили, що у разі, якщо особа, що запізнилася на реєстрацію в парламенті, проголосує принаймні за одне рішення, буде вважатися, що вона перебуває у залі.

Зазначимо, згідно з даними електронної реєстрації, що розміщені на сайті парламенту, у залі не зареєструвались 116 депутатів, зокрема, Давид Арахамія, Жан Беленюк, Ольга Василевська-Смаглюк, Дмитро Гетманцев, Олександр Дубінський, Олег Дунда, Юрій Заславський, Олександр Ткаченко, Наталія Королевська, Вадим Столар, Юлія Льовочкіна, Василь Німченко, Вадим Новинський, Володимир Ар’єв, Мустафа Джемілєв, Петро Порошенко, Олег Синютка, Ірина Фриз, Максим Саврасов, Сергій Власенко, Альона Шкрум, Сергій Тарута, Іван Крулько, Ігор Палиця, Олександр Герега, Сергій Рахманін, Олександра Устінова та інші.

Нагадаємо, від 1 листопада депутатів каратимуть гривнею за прогули. Нардепи мають уважніше ставитись до своїх обов’язків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції