Запланована крадіжка: як Ryanair відреагувала на інцидент з авіалайнером в Мінську

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Запланована крадіжка: як Ryanair відреагувала на інцидент з авіалайнером в Мінську

Associated Press

Інцидент з посадкою літака в Мінську Ryanair розцінюється як незаконний та гідний осуду.

Виконавчий директор ірландської авіакомпанії Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що вважає інцидент з вимушеною посадкою літака компанії в Білорусі запланованою і незаконною крадіжкою.

Про це інформує The Wall Street Journal з посиланням на лист глави ірландського лоукостера до білоруської влади.

За інформацією ЗМІ, в листі, який О'Лірі направив в департамент з авіації Міністерства транспорту і комунікацій Білорусі, інцидент з посадкою авіалайнера в Мінську розцінюється як незаконне і гідний осуду.

Також, на думку глави Ryanair заяви Білорусі інцидент, який нещодавно трапився неточні та помилкові, а працівників аеропорту Мінська він назвав обструкціоністами.

Нагадаємо, 23 травня в Білорусі примусово посадили цивільний рейс Ryanair, а потім затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича, який був на борту. Офіційною причиною посадки літака в Мінську назвали загрозу мінування літака. Щоб затримати опозиціонера, білоруська влада пішла на безпрецедентні кроки: цивільний рейс посадили примусово за допомогою винищувача. Своєю чергою, опозиційні білоруські ЗМІ стверджують наказ підняти винищувач віддав сам Лукашенко, а командиру рейсу, яким летів Протасевич, ймовірно погрожували збити літак, якщо той не змінить маршрут.

Читайте також:

Олександр Лукашенко проти цивілізованого світу: дві версії посадки літака Ryanair

Олександр Лукашенко проти цивілізованого світу: дві версії посадки літака Ryanair

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація