Запрошення до капітуляції. Татари відреагували на пропозицію Пінчука тимчасово "забути про Крим"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Чубарова, із відмовою вступу до НАТО та ЄС Україна не існуватиме як незалежна держава. 

Глава Меджлісу кримсько-татарського народу та нардеп Рефат Чубаров різко відреагував на пропозицію олігарха Віктора Пінчука "забути про Крим" на 15-20 років.

Так званий "компроміс" Пінчука Чубаров назвав запрошенням до капітуляції всіх українців, включно із кримськими татарами.  

"Причому до капітуляції тотальної, самознищувальної, оскільки Пінчук не може не розуміти, що слідом за здачею Криму і Донбасу, відмовою вступати до ЄС і НАТО, Україна просто перестане існувати як незалежна держава. Отже, те ще не вдалося ворогам добитися за століття – знищити українську національну гідність та вбити в нього віру у свою державоспроможність, Пінчук пропонує нам здійснити своїми руками", - написав він.

Чубаров додав, що серед українців опинилися ті, "хто зможе вбити майбутнє свого народу".

Не менш різкою виявилася і реакція головного редактора кримсько-татарського каналу ATR. Він не поскупився на міцні слова на адресу Пінчука. 

пост Пашаєва
facebook.com/osman.pashayev.1
Скріншот поста Пашаєва

Нагадаємо, український олігарх Віктор Пінчук у своїй статті на Wall Street Journal запропонував піти на "болючі компроміси" заради миру на Донбасі. Він закликав, зокрема, розглянути тимчасове зняття з порядку денного питання вступу в Європейський союз, тимчасово не порушувати питання Криму та Донбасу та забути про втступ до НАТО в короткостроковій і середньостроковій перспективі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції