Зарплата 20 тисяч і репутація ловеласа: Зорян Шкіряк відверто розповів про своє життя

Зарплата 20 тисяч і репутація ловеласа: Зорян Шкіряк відверто розповів про своє життя

Фото: ТСН

У спортзалі чиновник похизувався м’язами рук та пресом.

Радник глави МВС Зорян Шкіряк любить тренування у спортзалі, а також пиво. А в стосунках із жінками йде напролом і не соромиться репутації ловеласа, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відверто відповісти на непрості питання він вирішив у спортзалі під час тренування. "Я люблю тренуватися, щоби з мене лився піт", - зізнався він. Татуювання на плечі пояснив японським образом звільнення, а шрами на тілі – складним минулим. "У мене їх повно. Молодість у мене була бурна, армія також", - сказав Шкіряк. І додав, що не завжди мав взірцеву форму. "Фізична форма не завжди в мене була хороша. У мене були періоди тотального занепаду – я важив 105 кг. Це просто такий період у мене був", - розповів він.

У спортзалі Зорян Шкіряк відверто розповів про жінок, тіло та гроші

У спортзалі Зорян Шкіряк відверто розповів про жінок, тіло та гроші

Шкіряк категорично проти того, щоби називати себе метросексуалом. "Це взагалі дурниця. В моєму поважному віці, практично підстаркуватому, такі слова, як метросексуал, звучать не як комплімент, а як стьоб", - пояснив він. При цьому репутації ловеласа політик заперечувати не став. "Було багато, звичайно. Я цього не приховую. Серйозних стосунків було не так багато. Якщо ми говоримо про… ну… То звичайно, цього було більше. Давайте я так скажу: було по-всякому!", - розповів Зорян. І при цьому похвалив свою дружину. "Усвідомлюю, що жити зі мною достатньо складно. По-перше, я скорпіон. По-друге, я емоційна людина. Скажу дуже просто: коли тобі не виносять мозок – це надзвичайно стимулює. Трошки можна повиносити, безумовно, але в рамках прийнятного", - вважає чиновник.

"Ми познайомилися багато років тому, ми вчилися в музичний школі. Можете собі таке уявити? Нам було там по 10 років, але вона мені, до речі, подобалася. Вона така висока була, я маленький… Потім зустрілися через багато-багато років випадково і так слово за слово якось воно", - розповів Зорян історію знайомства з дружиною. "Я взагалі з жінками не сором’язливий. Напролом", - додав він.

Шкіряк не став приховувати і розміру своєї зарплати, а також смаків у напоях. "Плюс-мінус 20. На елементарні речі вистачає. Не буду перетворюватися в білих і пухнастих, як у нас деякі роблять – мені б хотілося більшого!", - зізнався він. А з алкоголю надає перевагу пиву. "Мені хочеться пива. Найбільш шкідливий продукт, який тільки може бути з алкогольних – це пиво. І я його найбільше люблю", - розпачливо констатував Зорян.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Повʼязані теми:

Наступна публікація