Зарплата майже 2 млн доларів на рік. Гройсман пояснив, чому Коболєву не подовжують контракт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На аналогічних посадах в країнах Європи такі фахівці отримують значно менше, каже прем'єр.

На посаді керівника НАК "Нафтогаз" України Андрій Коболєв отримував річну зарплатню у розмірі близько 2 мільйонів доларів на рік.  Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Під час робочого візиту до Вінниччині у глави уряду запитали, чому все ж таки контракт Коболєва вирішили не подовжувати. У відповідь Гройсман наголосив, що керівник "Нафтогазу" отримував учетверо вищу зарплату, ніж на аналогічній посаді у європейських країнах.

"Все дуже просто. 5 років діяв контракт керівника НАК "Нафтогаз".  По цьому контракту його зарплата була майже 2 млн доларів на рік. Цей контракт був підписаний тодішнім міністром економіки за три дні до приходу нашого уряду. Ми дискутували, з суспільством обговорювалося все. Подивилися, скільки такий рівнозначний менеджер отримує в європейських країнах в державній компанії. В чотири рази менше", - сказав Гройсман в ефірі "Прямого".

Також він пояснив, що керівнику "Нафтогазу" готові були платити європейську зарплату: "Але не в чотири рази більше".

У будь якому випадку, дія контракту завершується, додав прем’єр.

Нагадаємо, на засіданні уряду у січні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що контракт з правлінням НАК "Нафтогаз України" припинить свою дію з 22 березня 2019 року. Після цього планують укласти інший, який передбачатиме нові "нормальні" зарплати для керівництва компанії. Сам Коболєв заявив, що зарплата йому більше "не цікава".

ВідеоКабмін вирішив не подовжувати контракт із головою правління "Нафтогазу"

Натомість пропонують обрати нового очільника компанії через публічний конкурс. П'ятирічний контракт Андрія Коболєва спливає цього місяця. Наглядова рада "Нафтогазу" пропонує подовжити його із місячною зарплатою у два мільйони гривень.

Кабмін вирішив не подовжувати контракт із головою правління "Нафтогазу"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції