Засідання Комітету асоціації Україна-ЄС у Брюсселі посилить динаміку відносин з Євросоюзом - Кулеба

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами віцепрем'єра, інтенсивність діалогу Україна – ЄС лише нарощуватиметься.

У Брюсселі 5 листопада відбудеться п’яте засідання Комітету асоціації Україна-ЄС, яке посилить динаміку відносин із Євросоюзом.

Про це заявив віцепрем'єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, повідомляється на Урядовому порталі.

"Ми маємо всі підстави сказати, що інтенсивність діалогу Україна – ЄС лише нарощуватиметься", - сказав він. 

За словами віцепрем'єра, під час заходів у рамках засідання комітету будуть встановлені професійні контакти між представниками нової української влади та інституцій ЄС, зокрема, Єврокомісії, а також обговорені ідеї подальшої інтеграції, які ляжуть в основу документів, що будуть у грудні ухвалені Радою асоціації.

"Під час чергового засідання Комітету асоціації буде обговорено широкий спектр питань, пов’язаних з політичним, економічним та секторальним співробітництвом. Окремий блок буде присвячений моніторингу виконання Угоди про асоціацію та оновленню додатків до угоди. Також будуть опрацьовані інші важливі питання порядку денного відносин України та ЄС", - додали в уряді.

Як зазначається, під час засідання Ради асоціацій у грудні Україна очікує на вироблення конкретних спільних кроків щодо подальшої секторальної інтеграції в цифровий та окремі енергетичні ринки ЄС, спрощення умов (митних формальностей) у торгівлі з ЄС, у сфері юстиції, свободи та безпеки, а також отримання "промислового безвізу" (Угода ACAA).

Нагадаємо, раніше Кулеба назвав основні напрями майбутньої співпраці з НАТО.  Віцепрем’єр сподіваєтся на активну співрацю з Альянсом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції