Засідання ТКГ у Мінську зірвали "базарні тітки" з Донбасу – Геращенко

Засідання ТКГ у Мінську зірвали "базарні тітки" з Донбасу – Геращенко

Фото: УНІАН

У Мінську виступали експерти СБУ та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла, що засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську (Білорусь) зірвали запрошені ОРДЛО представники з окупованого Донецьку. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Засідання групи було грубо зірвано базарними тітками (інших окупанти на окупованих територіях не знайшли), які є запрошені від ОРДЛО і функція яких була озвучувати темники Кремля", - заявила Геращенко. 

За її словами, представники РФ і запрошені з ОРДЛО знову в категоричній формі відмовилися від всіх пропозицій української сторони, й щодо передавання росіянам 25 засуджених громадян їхньої країни в обмін на політв‘язнів Кремля, помилування 72 сепаратистів в обмін на 19 наших заручників на окупованих територіях.

"Й влаштували огидну істерику, коли тільки українські представники заявити вимогу про негайне звільнення військовополонених моряків. 

Під час засідання гуманітарної підгрупи ТКГ, під час обговорення можливих варіантів обміну заручників запрошена із Донецька недипломатично, базарно, в образливій і некоректній формі спробувала робити заяви на адресу України та вищого політичного керівництва держави", - розповіла представник президента у Мінську.

Віце-спікер зазначила, що українська делегація висловила рішучий протест координатору щодо перетворення важкого переговорного процесу на базар з лайливими хамами й залишила залу засідань.

"Мої колеги жорстко зазначили представникам ОБСЄ і РФ щодо неприпустимості образливих, недипломатичних висловлювань в рамках переговорного процесу з боку маріонеток Кремля", - додала вона.

Нагадаємо, 21 лютого, Геращенко заявила, що українська сторона готова обговорювати звільнення захопленого Донбасу лише з Кремлем та за участю ОБСЄ.

У Мінську Росія вкотре відмовилася від обміну заручників-українців

У Мінську Росія вкотре відмовилася від обміну заручників-українців

Повʼязані теми:

Наступна публікація