Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заслужена відповідь: Порошенко подякував ЄС за санкції проти Росії через турбіни Siemens

Рада Євросоюзу розширила перелік санкцій.

Президент України Петро Порошенко подякував Раді Євросоюзу за розширення списку санкцій проти Росії, яке послідкувало за скандалом довкола турбін Siemens у окупованому Криму.

"Заслужена відповідь за неповагу до контрактних зобов'язань та потужний сигнал агресору щодо непохитної єдності і солідарності між столицями Європейського Союзу. Спільно з ЄС і надалі будемо на сторожі ефективного режиму санкцій, про що ми говорили під час Саміту Україна-ЄС в Києві", - наголосив президент.

Також Порошенко зазначив, що спроби обійти санкції лише збільшуватимуть ціну за агресію.

"І бути цьому допоки не буде відновлено суверенітет і територіальну цілісність України, включно з Кримом!" - заявив голова держави.

Вдячний Раді ЄС за остаточне рішення накласти санкції проти Росії за "прецедент Сіменс"! Заслужена відповідь за непова...

Опубліковано Петром Порошенком 4 серпня 2017 р.

На початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції. У німецькій компанії заявили, що не мають переконливих доказів можливої доставки турбін в Крим

11 липня стало відомо, що Siemens подала позов проти компанії "Технопромекспорт" за поставку турбін в Крим. 

Після цього російські ЗМІ повідомили, що в Санкт-Петербурзі співробітники ФСБ затримали генерального директора компанії "Силові машини" Романа Філіппова, якого, за попередніми даними, підозрюють у розголошенні державної таємниці. На його робочому місці і вдома пройшли обшуки, потім директора "Силових машин" допитали і відпустили під підписку про невиїзд.

За даними слідства, Роман Філіппов "ознайомив сторонніх осіб з документами, що містять секретні відомості".

Компанія "Силові машини" спільно з німецьким підприємством створила "Сіменс Технології Газових Турбін", де були вироблені газові турбіни SGT5-2000E. Пізніше ці турбіни були поставлені в окупований Крим компанією "Технопромекспорт", хоча санкції забороняють Siemens робити це. 

ВідеоУ порту Феодосії з'явилось обладнання, схоже на турбіни виробництва Siemens

Залиште свій коментар

Вибір редакції