Заступниця міністра інфраструктури Клітіна звільнена за поданням Криклія - нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі причини звільнення не називаються.

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна звільнена за поданням міністра Владислава Криклія.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Олексій Гончаренко.

"Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна звільнена за поданням міністра (не за власним бажанням)", - написав він.

За словами Гончаренка, він запитав у прем'єр-міністра Олексія Гончарука про причини звільнення, проте той відмовився відповідати.

"Щоб не робити хайп", - процитував він голову уряду.

"Міністр інфраструктури Криклій на засіданні був відсутній", - додав нардеп.

Окремо Гончаренко зазначив, що сьогодні, 27 листопада, подав заяву до НАБУ на Криклія через слова Клітіної про те, що він займається "мутками".

Зам министра инфраструктуры Александра Клитина уволена по представлению министра (не по собственному желанию). В ответ...

Опубликовано Олексій Гончаренко Среда, 27 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій ініціював звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної.

Глава Міністерства звернувся до правоохоронних органів перевірити викладену інформацію в одному з Telegram-каналів про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо.

На опублікованому записі нібито розмови в одному з ресторанів Кривого Рогу між народними депутатами від провладної партії "Слуга народу" і керівником поліції Дніпропетровської області була озвучена інформація про те, що Олександра Клітіна потрапила на свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму. Згодом чиновниця спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю".

Залиште свій коментар

Вибір редакції