Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник Абромавичуса Нефьодов попрощався з Кабміном піснею The Doors

Уряд Яценюка пішов у відставку.

Сьогодні, 14 квітня, Верховна Рада схвалила відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та його підлеглих. Члени Кабміну один за одним публікують на своїх сторінках у соцмережах "прощальні" повідомлення.

Так міністр освіти і науки Сергій Квіт побажав своїй наступниці удачі на посту: "Вітаю Лілію Михайлівну Гриневич з призначенням на посаду міністра освіти і науки Украіни! Ми всі маємо допомогти їй провести необхідні закони та намічені реформи. Нехай щастить новому міністрові!"

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський написав, що робота у Кабміні була складною, проте продуктивною. А також зазначив, що йому подобається обрана до нового Кабміну кандидатура на його пост: "Радий, що моїм наступником став Володимир Омелян, бо вважаю, що він один із тих людей, хто справді націлений змінювати Україну на краще і продовжить це робити".

Найоригінальнішим "прощанням" із Кабміном поділився у соцмережі заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов. Він процитував пісню гурту The Doors "The End" (наводимо український переклад):

Це кінець, мій чудовий друже.

Це кінець, мій єдиний друже... кінець

Нашим ретельно продуманим планам - кінець

Всьому, що має значення, - кінець.

Ні порятунку, ні подиву, - кінець.

Я ніколи більше не гляну в твої очі.

14_4_new_kab_13

Залиште свій коментар

Вибір редакції