Заступник Абромавичуса Нефьодов теж пішов у відставку

Дата публікації
Заступник Абромавичуса Нефьодов теж пішов у відставку

Нефьодов пішов у відставку

Максим Нефьодов пішов із посади. 

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов заявив про відставку зі своєї посади слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом. Про це він написав у своєму Фейсбуці.

"Я прийняв важке рішення разом із міністром залишити посаду держслужбовця в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Ми багатого досягли, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане", - сказав він.

"Я не політик, а менеджер, я на посаді доти, доки там можу приносити більшу користь країні, ніж не на посаді. Цей час сплив. Дякую всім, хто був поруч зі мною. Ви неймовірні!!! Прошу вибачення у всіх, кому я не зміг допомогти. Я старався", - написав Нефьодов.

 

Друзі, сьогодні я прийняв важке рішення разом із міністром залишити посаду держслужбовця в Міністерство економічного роз...

Posted by Max Nefyodov on Wednesday, February 3, 2016

Зазначимо, з посади також пішла й заступниця Абромавичуса Юлія Клименко. Вона зазначила, що можливість подальшої роботи в уряді обговорювалася всередині міністерства, однак цьому заважає стрімке повернення України до старих корупційних схем.

У середу, 3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. Пізніше Кононенко висловив бажання поспілкуватися з  Абромавичусом на засіданні фракції "Блоку Порошенка".

Айварас Абромавичус подав у відставку

Айварас Абромавичус подав у відставку

Наступна публікація