Заступник Деканоідзе у захваті від роботи нової кіберполіції

Керівник кримінальної поліції розповів, що може поліпшити її роботу.

Заступник керівника Національної поліції України отримує зарплату 58 тисяч гривень. Про це заявив керівник кримінальної поліції Вадим Троян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він зізнався у розмірі зарплати, коли розповідав про свою гвинтівку, котра обійшлася в 44 тисячі гривень. "Коли ми їхали на війну, ми ж не всі вміли стріляти. Але там швидко навчилися. У кожного чоловіка, я думаю, це в крові. Але я не мисливець. Я тільки по неживих мішенях або по ворогу", - каже заступник Деканоідзе.

ВідеоХакери-поліціянти та боротьба зі злочинцями: Вадим Троян розповів про проблеми та успіхи поліції

Троян визнав, що найбільша проблема сучасних оперативників – дрібні крадіжки. "Раніше, наприклад, украли в дівчини телефон. Будь-який оперативник міг замовити моніторинг за годину – і він уже знав, де цей телефон продається. А зараз ти фіксуєш, приходиш до слідчого, він виписує постанову, ідеш до прокурора, він підписує, тоді в суд – і тоді тільки згода на моніторинг того телефона. Строки у нас ідуть до місяців", - розповів керівник кримінальної поліції.

Він висловив сподівання, що міністр внутрішніх справ і генпрокурор підтримають поліцію в питанні законодавчих змін і лобіюватимуть нову процедуру. "Коли нам дадуть цей інструмент, це буде дуже легко. І всі ці вуличні злочини з планшетами, телефонами – розкриття буде за добу", - запевнив Троян.

На його думку, в погіршенні криміногенної ситуації в Україні реформа МВС не винувата. Старих кадрів пішло з органів не так багато, як здається. "Нові в нас тільки патрульні поліцейські", - каже він. І додає, що система роботи попередників не витримувала критики. "У нас був у МВС план-перехоплення. Я питаю у генералів з досвідом, а за 25 років скільки разів план-перехоплення спрацював? Генерали сміються: жодного разу", - розповів один із керівників НПУ.

Троян зізнався, що мріє про добір у свій підрозділ ще 5 тисяч оперативників, а також законодавчі зміни, котрі полегшили б роботу поліції. Правоохоронець також розповів, що пишається новими підрозділами поліції. "Найкрутіший у нас підрозділ, який ось створили, це департамент кіберзлочинності. Туди входять хакери, які можуть зайти, куди хочуть. Уже 280 чоловік таких оперативників. І злочинів – 500 епізодів доведених. Вони працюють класно, мені подобається. І я вважаю, що в майбутньому кіберполіція буде одним із основним інструментів узагалі розкриття будь-якого злочину", - зізнався головний кримінальний коп країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: