Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник мера Чопа "попався" на подвійному громадянстві

Но кордоні чоловіка випадково відзняли з паспортом Угорщини.

На Закарпатті заступник мера міста Чоп пішов у відставку після того, як в нього виявили подвійне громадянство, йдеться в ТСН.12.00.

Напередодні в Інтернеті невідомі розмістили відео на якому посадовець Оскар Балог, перетинаючи україно-угорський кордон, надав прикордонникам червоний паспорт. Як твердить автор відео – це саме паспорт громадянина Угорщини.

Заступника мера одразу запросила на розмову обласна СБУ. Після зустрічі посадовець написав заяву на звільнення за власним бажанням. Сам Балог свого звільнення не коментує.

"Підставою для бесіди з посадовцем стало саме оприлюднене в мережі Інтернет відео, де цей посадовець при перетині держкордону ніби представляє паспорт громадянина іноземної держави. Під час розмови співробітники СБУ роз'яснили посадовцю норми конституції України про заборону подвійного громадянства", - каже речник УСБУ в Закарпатській області.

Нагадаємо, що 13 березня у Верховній Раді було зареєстровано ініціативу президента про позбавлення громадянства тих українців, які мають паспорти інших держав

Зважаючи на те, що законопроект №6175 надійшов від президента, він доволі швидко просувається кабінетами парламенту і його вже включено до порядку денного. 

ВідеоЗаступник мера міста Чоп пішов у відставку через виявлене подвійне громадянство

Залиште свій коментар

Вибір редакції