Заступник міністра інфраструктури Лавренюк подав у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він повідомив, що сам написав заяву.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк повідомив, що написав заяву про відставку.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Цього тижня я офіційно завершую свою роботу у Міністерстві інфраструктури України. Це моє рішення, відповідну заяву я передав керівництву Міністерства. За три з половиною роки у команді МІУ ми пройшли великий, подекуди, складний, але продуктивний шлях", - заявив Лавренюк.

За його словами, причиною звільнення є те, що після зміни керівництва Міністерства він виконав свою "функцію" і готовий "йти далі".

"І все на світі треба пережити, і кожен фініш, це по суті, старт" Ліна Костенко Цього тижня я офіційно завершую свою...

Опубліковано Юрієм Лавренюком Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Лавренюк займав посаду заступника міністра від 2016 року і курував портовий напрямок. За даними журналістів, він був пов’язаний із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Після призначення нового уряду ексзаступник міністра Володимир Шульмейстер, а також Морська палата України закликали прем’єра Олексія Гончарука та президента Володимира Зеленського не залишати Лавренюка на посаді.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про стан українських доріг та перспективи внутрішнього авіасполучення

У нас в гостях міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Говоримо про реальний стан українських доріг сьогодні, чи є план з їхнього відновлення і які напрямки будуть зремонтовані в першу чергу. А також дізнаємось, чи планує нова команда впорядкувати міжміське пасажирське сполучення, розібратися із хаосом маршруток та чи буде розвиватися внутрішнє авіасполучення.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про стан українських доріг та перспективи внутрішнього авіасполучення

Залиште свій коментар

Вибір редакції