Заступник міністра МВС Ека Згуладзе пішла у відставку

Кабмін вже прийняв рішення на її прохання.

Заступник міністра МВС Ека Згуладзе йде у відставку. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Ека йде з 1-го зама. Кабмін прийняв рішення на її прохання. Ека зробить заяву, не потрібно чуток. Щиро: дякую за роботу", — написав він у Твітері.

Ека Згуладзе почала працювати на посаді радника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з 17 грудня 2014 року. За п'ять днів до цього Аваков подав клопотання президенту України Петру Порошенку про надання українського громадянства Екі Згуладзе. Наступного дня президент підписав відповідний указ.

Ека Згуладзе була заступником міністра поліції і громадського порядку Грузії протягом 8 років. За її безпосередьої участі сталося одномоментне звільнення 15 тис. співробітників МВС і набір нових із використанням сучасних рекрутингових технологій.

ВідеоЕка Згудадзе отримала у центрі столиці розкішне службове житло

Паралельно поліцейським підняли зарплату (вони отримують у чотири рази більше вчителів), посилилися перевірки на хабарі. Ряд колишніх колег Еки після зміни влади в Грузії були арештовані і засуджені, включаючи главу МВС Вано Мерабішвілі. У вересні-жовтні 2012 року Згуладзе виконувала обов'язки міністра поліції і громадського порядку Грузії.

25 грудня 2014 року на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ Згуладзе повідомила про ймовірне швидке перейменування міліції в поліцію. 13 червня 2015 року Згуладзе представила пресі особовий склад нової патрульної поліції Києва.

Крім того, Ека Увійшла в топ-100 світових мислителів 2015 року за версією американського журналу "Foreign Policy" в категорії тих, хто краще всіх боровся з викликами.

Журналісти та експерти називають Еку Згуладзе одним із представників "спецназу реформ" - команди закордонних реформаторів, які працюють на державних посадах в Україні.

ВідеоЗгуладзе задоволена першим робочим днем поліцейських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: