Заступник Саакашвілі переконує дати шанс Гройсману-господарнику і ігнорує технократичну Яресько

Давайте дамо йому шанс за умови, що за цей час ми змінюємо передвиборне законодавство - Боровик.

В. о. заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Боровик заявив, що необхідно дати спікеру Верховної Ради Володимиру Гройсману шанс в якості прем'єр-міністра.

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Я не думаю, що він буде серйозним реформатором. Але я кажу, що йому треба дати шанс, дати півроку. З усіх постсовдепівських керівників він єдиний, хто може зібрати команду навколо себе, єдиний, хто цінує інтелект", - наголосив Боровик. Звертаючись до депутатів, він зазначив, що уряд Гройсмана не буде ідеальним, але буде таким, який вони (депутати - ред.) заслужили.

На думку Боровика, спікер Ради в кріслі глави Кабміну може затримати на час нинішній парламент. Якщо у нього не вийде це зробити, то на депутатів чекають дострокові парламентські вибори, на яких їх всіх "покарають".

"Тому потрібно взяти і спробувати ще раз - взяти цього господарника і дати йому шанс. Давайте дамо йому шанс за умови, що за цей час ми змінюємо передвиборне законодавство, щоб ми потім, якщо що, покарали БПП, покарали Народний фронт", - підсумував він.

У той же час він сказав, що не вважає Наталію Яресько підходящою кандидатурою на пост прем'єра, а технократичний уряд, що в умовах, що склалися сьогодні в Україні, назвав нісенітницею.

Останніми тижнями йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. 

Міністр фінансів Наталія Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: