Заступник Венедіктової Мамедов написав заяву про звільнення з Офісу генпрокурора

Заступник Венедіктової Мамедов написав заяву про звільнення з Офісу генпрокурора

Фото: УНІАН

Гюндуз Мамедов курував напрямок військових злочинів і окупованих територій від 2016 року.

Заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов написав заяву про відставку з Офісу генпрокурора. 

Про це він повідомив 27 липня у Twitter.

"Написав заяву про відставку. Дякую всім, хто був поруч у ці складні останні 6 років і робив неможливі речі: на правовому фронті протидіяв збройній агресії РФ та повірив у можливість розвитку ювенальної юстиції і реалізовував цей проект. Далі буде ... Служу українському народові", - написав Мамедов.

Напередодні про відставку Мамедова повідомили його адвокати. За їхніми словами, на заступника генпрокурора чинився тиск з боку керівництва.

Нагадаємо:

  • 29 червня генеральна прокурорка Ірина Венедіктова своїм наказом передала керівництво Департаментом нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (так званий "Департамент війни"), своєму заступнику Максиму Якубовському. Раніше його вів Гюндуз Мамедов. Прокурори цього Департаменту представляють обвинувачення зокрема у справах про злочини, вчинені на Донбасі і в окупованому Криму. 
  • Згодом генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підпорядкувала "Департамент війни" собі.
  • 2 липня заступник генпрокурора Максим Якубовський підписав наказ про припинення доступу до державної таємниці заступника генпрокурора Гюндуза Мамедова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація