Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засуджений у РФ син Джемілєва вдруге відмовився від російського громадянства

Він, як і раніше, перебуває у суворих умовах в ПКТ.

Засуджений в Росії Хайсер Джемілов (син лідера кримських татар Мустафи Джемільова) сьогодні, 31 березня, повторно написав відмову від російського громадянства і залишається, як і раніше, громадянином України.

Про це повідомив в Facebook його адвокат Микола Полозов.

"Прийшли документи з Криму щодо прийняття ним російського громадянства. Всіх громадян України, які проживали в Криму навесні 2014 року, автоматом зробили росіянами, але не всі були згодні з цим. Хайсер вже писав заяву про відмову від громадянства РФ влітку 2014 року в СІЗО Сімферополя, мало того, вироком Краснодарського крайового суду та ухвалою Верховного Суду РФ він також визнаний громадянином України. Кому зараз знадобилося знову порушувати це вже закрите питання з громадянством - незрозуміло. У будь-якому випадку, сьогодні Хайсер повторно написав відмову від російського громадянства і залишається, як і раніше, громадянином України", - розповів захисник.

Полозов повідомив, що Джемілов утримується в суворих умовах у ПКТ, однак не скаржиться на них. Вчора йому вручили постанову Совєтського районного суду м. Астрахань про відмову в задоволенні клопотання про УДЗ, незважаючи на те, що суд відбувся більше місяця тому і вже давно подана апеляційна скарга.

"В найближчій перспективі плануємо взяти участь в апеляційній інстанції за скаргою на відмову в УДО, так само як і оскаржити накладення стягнень, які дозволяють утримувати його на суворих умовах", - заявив адвокат.

Зустрівся в ІК-10 з моїм підзахисним Хайсером Джемиловым. Він досі міститься на суворих умовах у ПКТ. Але не жа...

Posted by Микола Полозов on Thursday, March 31, 2016

Нагадаємо, 10 червня 2014 року Хайсера Джемілєва засудили до п'яти років ув'язнення в колонії загального режиму за ненавмисне вбивство, розкрадання і зберігання зброї. Присяжні визнали Джемілова винним. 2 вересня Верховний суд РФ пом'якшив вирок на півтора року.

25 лютого Совєтський районний суд Астрахані відмовив йому в умовно-достроковому звільненні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції