Засуджений за тероризм росіянин попросив Путіна обміняти його на українського політв'язня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Український омбудсвумен Людмила Денісова повідомила, що листа передадуть в адміністрацію президента РФ дипломатичною поштою.

Громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм у Бучанській колонії, написав заяву на ім’я президента РФ з проханням повернути його на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів. 

Про це повідомила український омбудсвумен Людмила Денісова у дописі на Facebook.

Громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм в Бучанській колонії, надав заяву на ім’я...

Опубликовано Людмилой Денісовой Пятница, 3 августа 2018 г.

"Цей лист був відправлений до МЗС України, щоб вони дипломатичною поштою відправили його на адміністрацію президента РФ", - написала Денісова.

Вона повідомила, що також звернулась до представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Ірини Геращенко, до МЗС України, до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової та до радника президента РФ, голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайла Федотова щодо сприяння можливості гуманітарного обміну один на один. "На Сенцова, Балуха, Клиха або Кольченка, яким, як і Седікову, потрібна медична допомога", - додала Денісова.

Нагадаємо, що 31 липня Денісова відвідала засудженого за тероризм Седікова у колонії. За результатами візиту вона повідомила, що його самопочуття та умови утримання задовільні, але, за словами лікаря колонії, Олексію потрібна термінова операція.

Раніше омбудсвумен Людмила Денісова попросила посла США Марі Йованович вплинути на Москву. Для того, щоб Росія дозволила відвідати наших бранців, зокрема і кінорежисера Олега Сенцова. Йованович розповіла, що посол США у Москві теж звертався із проханням відвідати бранця. Але відповідь так і не отримав. Олега Сенцова утримують у колонії "Білий ведмідь" за полярним колом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції