Засудження агресії та посилення тиску на РФ: Рада звернулася до міжнародного співтовариства

236 нардепів проголосували за цю постанову.

Верховна Рада закликала міжнародне співтовариство засудити насильницькі дії Росії в Україні та посилити тиск на неї.

За відповідну постанову проголосували 236 нардепів.

У зверненні зазначається, що український парламент просить світові країни засудити насильницькі дії РФ в Україні та сприяти посиленню політико-дипломатичного тиску на російську окупаційну владу з метою відновлення юрисдикції України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Також Рада закликала міжнародне співтовариство продовжувати чинити тиск на РФ як країну, що грубо порушує Статут ООН, Будапештський меморандум, заключний акт наради з безпеки та співробітництва в Європі від 1 серпня 1975 року, Міжнародну конвенцію про боротьбу з фінансуванням тероризму 1999 року до остаточного повернення цієї держави у міжнародно-правове поле.

Крім того, нардепи вимагають від РФ негайно припинити окупацію Криму та міста Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей.

Раніше повідомлялося, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко під оплески Ради погодився увійти до нової коаліції. Нардеп пояснив своє рішення помилками політиків у минулому, які допускали чвари між собою, наслідком чого була втрата незалежності держави перед зовнішньою загрозою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: