Затримані СБУ російські журналісти знімали відео вбивства українських військових на продаж

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Затримані СБУ російські журналісти знімали відео вбивства українських військових на продаж

Російські журналісти знімали відео, де вбивають людей, для продажу / Фото: facebook.com/Владислав Селезнев

Радник голови МВС зазначив, що у затриманих журналістів немає дозволу на роботу в зоні АТО.

Затримані СБУшниками під Краматорськом двоє російських журналістів телеканалу LifeNews знімали, як терористи вбивають українських військових, щоб потім викласти це відео в інтернет для платного перегляду.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на прес-конференції у п'ятницю, 23 травня.

"Вони збиралися знімати пуск ракети по позиціях наших військових, тобто займалися зйомкою відео, на якому вбивають людей, а потім за гроші це відео переглядали б. Подібного роду речі - це не журналістика, а пособництво терористам", - сказав Геращенко.

Крім того, він додав, що співробітники цього телеканалу фактично займаються в Україні допомогою терористам, інформуючи їх про пересування української військової техніки та розташування військових, передає Уніан.

За словами Геращенка, в зоні антитерористичної операції, згідно із законом про антитерористичну діяльність, робота представників ЗМІ є обмеженою і може здійснюватися лише з дозволу керівництва АТО. "У даному випадку у нас цього, на жаль, не дотримуються, але я сподіваюсь, що Антитерористичний центр перейметься цим питанням", - сказав Геращенко.

Нагадаємо, що 18 травня українські військові під час спецоперації затримали групу терористів, які готувалися обстріляти військовий аеродром в Краматорську з переносного зенітного ракетного комплексу, і росіян, які знімали їхні дії.

Пізніше заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар заявила, що "так звані журналісти LifeNews Олег Сидякін і Марат Сайченко є яскравим прикладом сприяння тероризму через інформаційний супровід. "Вони не просто одержують відео, ці "журналісти" супроводжують терористичні групи і знімають напади на українських військових. Де-факто, вони є частиною терористичних груп", - додала вона.

Наступна публікація