Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримані в Росії українці не мають відношення до Держприкордонслужби – Слободян

Прикордонники звинуватили російську сторону в маніпуляції фактами.

Затримані російськими прикордонниками українці Олег Данилюк і Богдан Білозеров не є співробітниками Держприкордонслужби України, про що раніше заявляла російська сторона.

Про це повідомив помічник керівника українських прикордонників Олег Слободян, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Данилюк був мобілізований, але з квітня цього року він демобілізований і зараз ніякого відношення до Держприкордонслужби України не має.

Другий затриманий, Богдан Білозеров, був засуджений і перебуває в розшуку в Україні. "Він теж ніякого відношення до Держприкордонслужби України не має", - сказав Слободян.

Помічник керівника Держприкордонслужби України вважає, що інформація російської сторони про затримання двох українських "дезертирів" є елементом гібридної війни.

"Ця ситуація є ще одним елементом гібридної інформаційної війни РФ проти України. Вони намагаються дискредитувати військовослужбовців як ЗСУ, так і Держприкордонслужби. У даному разі відбувається чітка маніпуляція фактами", - сказав Олег Слободян.

Нагадаємо, російські прикордонники затримали в Ростовській області двох українців. Прес-служба прикордонного управління ФСБ Росії по регіону повідомила, що один із затриманих нібито український прикордонник Олег Данилюк родом з Житомира. Другий затриманий, Богдан Білозеров, нібито уродженець селища Біловодськ, якого забирали в армію, але він відправився в Росію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції