Затриманий заступник глави Меджлісу потребує допомоги лікарів - родина

Умеров психічно здоровий, але страждає від хвороб.

Бранець у психлікарні, за рішенням російського суду, заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров психічно здоровий, але страждає на низку інших серйозних захворювань.

Про у своєму зверненні до президента України Петра Порошенка, уряду та міжнародних організацій повідомляє його донька Айше Умерова у Facebook. 

В Умерова хвороба - Паркінсона III ступеня, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, перенесена операція на серці.

Дочка політв'язня переконує, що йому потрібна регулярна кваліфікована допомога кардіологів і терапевтів, спеціальне харчування. За нинішніх обставин забезпечити йому належний догляд неможливо.

Родина Умерова офіційно звертається до влади України, до міжнародних і правозахисних організацій із закликом активізувати та консолідувати зусилля зі звільнення Ільмі Умерова, а також збільшити тиск на РФ.

Нагадаємо, 11 серпня на засіданні так званого суду в окупованому росіянами Криму Ільмі Умерову стало погано. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу звинувачують в сепаратизмі.

Однак заступника голови меджлісу забрала "швидка" і відвезла до лікарны.

Зазначимо, заступника голови меджлісу звинувачують в організації "масових заворушень, що супроводжувалися насильством і знищенням майна" біля стін ВР Криму в лютому 2014 року, коли там проходив мітинг за єдність України. Лідер кримських татар був затриманий 29 січня 2015 року. У червні колишні адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов заявили, що вступають у справу як захисники.

9 серпня Полозов повідомив про безпрецедентні порушення кримінального кодексу з боку суддів. "Кримські судді зовсім втратили орієнтири. Відмовляються вислухати клопотання, відводи суду. Погрожують видалити мене із зали суду. Важливо розуміти, що кримська трійка суддів відмовляє в задоволенні клопотань, а в принципі відмовляє в заяві клопотань. Давненько я не зустрічав такого зневажливого ставлення до норм КПК в суді. Бачив багато, звичайно, але в Криму зовсім беззаконня", - повідомив адвокат.

ВідеоЄС вимагає негайного звільнення Ільмі Умерова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: