Затриманого в Москві українського журналіста Сущенка ФСБ назвала кадровим шпигуном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спецслужба РФ звинуватила українця у збиранні відомостей про діяльність російської армії.

Затриманого 30 вересня в Москві журналіста українського державного інформагентства "Укрінформ" Романа Сущенка ФСБ Росії назвала шпигуном і співробітником Головного управління розвідки Міноборони України.

Спецслужба РФ звинуватила журналіста в тому, що він ніби збирав відомості про діяльність Збройних сил Росії та військ Росгвардії, передає "Інтерфакс".

"ФСБ Росії в Москві під час проведення шпигунської акції затримала кадрового співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковника Романа Сущенка", – заявили в Центрі громадських зв'язків ФСБ Росії.

Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави".

Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство, проводять розслідування.

Нагадаємо, Романа Сущенка в СІЗО "Лефортово" виявили члени Громадської спостережної комісії (ОНК) Москви. 47-річний журналіст перебував у камері карантинного відділення. Журналіст розповів членам ОНК, що на нього чинився психологічний тиск, а слідчий не дозволив подзвонити дружині і повідомити про арешт. ФСБ надала йому державного адвоката.

Колишній адвокат звільненої з російського полону нардепа Надії Савченко Марк Фейгін вирішив допомогти Сущенку й стати його захисником.

Залиште свій коментар

Вибір редакції