Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманого в Польщі Мазура відвідав український консул

Дипломати вже підключилися до допомоги добровольцю.

Український консул у Польщі зустрівся із затриманим активістом і добровольцем Ігорем Мазуром. Про це заявив заступник директора департаменту - начальник управління консульського забезпечення МЗС Василь Кирилич, повідомляє УНІАН.

"Консул України невідкладно виїхав до місця затримання громадянина України, зустрівся з затриманим, надав необхідну консультацію, а також обговорили питання адвокатського захисту. Проробляється комплекс питань щодо захисту прав затриманого громадянина України ", - розповів представник міністерства.

Як повідомлялося, в Польщі на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО Ігоря Мазура, позивний "Тополя". Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Відео На українсько-польському кордоні затримали чоловіка, який переправляв жінку у сексуальне рабство

43-річний чоловік особисто переправляв жінку, яка мала працювати у німецькому домі розпусти. 27-річна жителька Харківщини розповіла поліції, що чоловік обіцяв непоганий заробіток - до семи тисяч євро на місяць. Вербувальнику вже оголосили про підозру.  

На українсько-польському кордоні затримали чоловіка, який переправляв жінку у сексуальне рабство

Залиште свій коментар

Вибір редакції