Затриманого заступника глави Миколаївської ОДА із зали суду забрала "швидка"

Суддя прийняв рішення про перерву на невизначений термін.

Першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколи Романчука, якого звинувачують в хабарництві, шпиталізували в міську лікарню Одеси. Із зали Приморського районного суду підозрюваного забрала "швидка".

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ніч

За словами медиків, Романчук потребує негайної госпіталізації та лікування в стаціонарі, оскільки у нього підвищився тиск. Сам Романчук поскаржився на біль в районі серця та додав, що не приймав кілька діб ліків від діабету. 

Суддя прийняв рішення про перерву на невизначений термін, аж до одужання підсудного.

Представники прокуратури переконані, що підозрюваний і його захисники затягують розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу.

Суд ще не обрав запобіжний захід для миколаївського хабарника Миколи Романчука

У Приморському райсуді Одеси обирають запобіжний захід першому заступнику голови Миколаївської облдержадміністрації Миколі Романчуку. Засідання триває вже понад п'ять годин поспіль. Романчука піймали на хабарі у майже 100 тисяч доларів, а пізніше під будинком знайшли тунель зі статками і чорною документацією.

 

Формально зараз Романчук вільний: запобіжний захід йому не обраний, а термін його утримання під вартою відповідно до ст. 208 КПК України закінчився о 22.30.

Обвинувачення вимагає арешт і заставу у 20 млн грн. 

Заступник глави Миколаївської ОДА звів під маєтком тунелі з сейфами, заповненими коштовностями

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос підтвердив затримання посадовця. За його словами, у затриманого заступника глави Миколаївської ОДА знайшли валізу з валютою і фашистські хрести.

Романчук назвав тунелі під будинком "тиром для стрільби" і також переконує, що не брав хабарів.

Як заробляв свої "підземні" статки миколаївський чиновник Микола Романчук

Золоті зливки, сейфи з коштовностями, валіза, напхана доларами - все це належить героєві України, заступнику керівника Миколаївської області Миколі Романчуку. Посадовець ховав свої скарби у секретному тунелі, який об'єднав його маєток з будинками синів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: