Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затягли в ліс і катували. Глава "Азов-Крим" розповів свою версію затримання СБУ

Адвокат каже, що його підзахисний сильно побитий.

У Цивільному корпусі "Азов" назвали брехнею заяви СБУ про те, що лідер їхньої кримської організації Станіслав Краснов був агентом ФСБ РФ і нібито збирався влаштувати теракти в Україні.

Про це повідомляє прес-служба ГК "Азов".

У "Азові" процитували слова адвоката Андрія Мамалиги, який заявив про те, що його підзахисного після затримання вчора, 28 лютого, катували в лісі близько 6:00.

"В синцях, побитий, всі ноги, вся голова ... І шокований від почутого. Невідомі особи без розпізнавальних знаків з автоматичною зброєю його спочатку затримали, потім зв'язали руки, ноги, очі скотчем. Затягли в ліс і близько шести годин катували, вимагаючи від нього визнати, що він недалеко сховав зброю. Після цього цими людьми був доставлений до приміщення СБУ на вул. Володимирській. При цьому з ним була його дівчина Оксана Шелест, її також затримали", - розповів захисник.

Водночас в "Азові" заявляють, що "жодних доказів, крім суцільної брехні" на прес-конференції СБУ щодо затримання Краснова не було.

"Поки що ж ми сприйняли це як робочу відмазку, адже вже не вперше СБУ, коли когось затримує - відразу називає агентом ФСБ. Ми бачимо, що справа зшита білими нитками. Наразі те, що Станіслав Краснов - зрадник, вони показали тільки на словах", - підкреслюють в "Азові".

Громадянський корпус також опублікував фотокопію і текст заяви Станіслава Краснова.

азов

Нагадаємо, сьогодні керівник Апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що затриманий лідер громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. За версією СБУ, російського найманця разом з його подругою Оксаною Шелест затримали під час закладки схрону з пластидом, який він раніше вилучив з іншої схованки. Як з'ясувалося, Краснов за завданням ФСБ повинен був здійснити теракти на Херсонщині, щоб спровокувати атаку росіян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції