Заважатиме слідству або втече: прокуратура вимагає для Добкіна тримання під вартою

Добкін заперечує і нагадує, що здав усі свої паспорти.

Прокуратура вважає, що якщо не тримати нардепа від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна під вартою, він може впливати на слідство або переховуватися.

Про це з Печерського суду Києва, де сьогодні, 15 липня, Добкіну обирають запобіжний захід, повідомляє кореспондент ТСН Іван Гребенюк.

Своєю чергою, Добкін заперечує те, що може переховуватися. Він зазначив, що здав усі свої поспорти. Однак додав, що іще один паспорт в нього перебуває в посольстві на оформленні британської візи. Його зобов'язався здати слідству, коли отримає на руки від посольства.

Також повідомлялося, що прокуратура вимагає за Добкіна заставу в 150 млн грн.

ВідеоДобкін прийшов на допит у ГПУ з сумкою з речами першої необхідності

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

14 липня Добкіна допитали в слідчому управлінні ГПУ.

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

Залиште свій коментар