Завдання від Щербини та "тактико-психологічні" обшуки у Гонтаревої: у Telegram-каналі з’явилась чергова порція записів із кабінету Труби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уже колишній очільник ДБР обговорює низку справ зі своїми помічниками.

На Telegram-каналі "Трубу прорвало" з’явилась чергова порція можливих аудіозаписів із кабінету колишнього очільника ДБР Романа Труби, на яких він обговорює справи із керівником патронатної служби Олександром Удовиченком, а також своєю "правою рукою" Ігорем Щербиною, якого було затримано на початку грудня через отримання хабарів.

Відповідні записи з’явились вранці 3 січня.

На першому записі начебто Труба обговорює із начальником другого відділу Першого управління досудових розслідувань Максимом Резніченком питання "Центренерго". Резніченко розповідає, що отримав завдання "попрацювати" по певному Кропачеву, який начебто негласно курує "Центренерго". Замість нього потрібно поставити нового "смотрящєго", тому що "там є інтереси Коломойського Ігоря Валерійовича".

У другій розмові між начебто Трубою та керівником патронатної служби ДБР Олександром Удовиченком обговорюються обшуки у ексочільниці НБУ Валерії Гонтаревої. Удовиченко зазначає, що обшуки вдома у Гонтаревої – це більше "тактико-психологічне".

"Ми ж отримали обшуки у справі щодо Гонтаревої, там де заява Вані була. Там "Укроборонпром", підприємства-суб’єкти господарювання, які підпадають під контракти. І місце мешкання Гонтаревої – то більше таке - тактично-психологічне… Я поставив питання щодо оперативного супроводу. Він мене набрав і сказав, що Б.А.Й на місці і все забезпечить, і попросив, щоб ви набрали", - пояснює він.

За словами Удовиченка, команду щодо Гонтаревої отримав саме дехто А.Б.

Наступні кілька записів стосувались розмов начебто Труби зі своєю "правою" рукою та кумом Ігорем Щербиною. На початку грудня Щербину було затримано за отримання хабарів. 9 грудня його було відпущено під заставу.

У цих розмовах начебто Щербина просить допомоги у конкурсах на посади слідчих для своїх трьох людей. У відповідь Труба обіцяє передати йому "на флешці" відповіді на екзамен. Далі Щербина також просить викликати на допит директора Миколаївського глиноземного заводу у справі, яку він "сам просив порушити". Наостанок кум Труби також закликає вирішити питання щодо заступника начальника СБУ в Дніпропетровській області Володимира Михайлова, проти якого 2018 року порушили справу за держзраду.

"Його звинуватили в тому, що він спілкується з кимось з росіян, порушили кримінальну справу за фактом державної зради, провели обшуки, повилучали гроші, якісь там документи в машині, гроші щось там 300 тисяч гривень, ну таке, загалом 20 тисяч доларів. Є рішення суду, що гроші вернуть. Про гроші взагалі не йдеться. Повернуть – для нього це без різниці. Але його жодного разу на допит не викликали – принаймні в ДБР", - пояснює Щербина.

Нагадаємо, 19 листопада в Telegram з’явився черговий канал про українську політику під назвою "Трубу прорвало". Протягом години там було оприлюднено майже 10 аудіозаписів розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Засновники Telegram-каналу стверджують, що отримали цілі години записів із кабінету очільника ДБР та публікують лише невелику частину цих розмов.

До цього 21 вересня Труба повідомив, що знайшов у своєму кабінеті прослушку, яка була розташована у вентиляційній системі. На опублікованих аудіозаписах теж доволі чітко чутно роботу вентиляторів, які часто приглушували звук. У кожного запису в цьому Telegram-каналі є визначена дата і жодної з них немає пізніше 19 вересня 2019 року.

3 грудня напередодні голосування за законопроєкт про перезавантаження ДБР у цьому каналі з’явились нові аудіозаписи із кабінету Труби. Цього разу засновники каналу опублікували "записи з кабінету", де йдеться про справу стосовно "нафтових інтересів Коломойського", "американські вибори" та "справи Порошенка".

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції