Завдяки його зусиллям на Донбасі режим тиші: Зеленський висловив співчуття з приводу смерті Євгена Марчука

Дата публікації
Перегляди
736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Завдяки його зусиллям на Донбасі режим тиші: Зеленський висловив співчуття з приводу смерті Євгена Марчука

Фото: УНІАН

Президент нагадав, що Марчук під час участі в перемовинах у ТКГ сприяв встановленню режиму тиші на Донбасі.

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття з приводу смерті четвертого прем'єр-міністра та ексголови Служби безпеки України Євгена Марчука.  

Такий допис глава держави зробив на своїй сторінці у Twitter.

"Не стало генерала Євгена Марчука. Усе своє життя він присвятив захисту національних інтересів України. Завдяки зокрема його зусиллям у ТКГ на Донбасі був встановлений режим тиші, що зберігається дотепер. Його досвід – неоціненний. Щирі співчуття родині й близьким. Вічна пам'ять", - написав Зеленський.

Зазначимо, Марчук був призначений представником України в тристоронній контактній групі (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі наприкінці листопада 2018 року після того, як експрезидент України Леонід Кучма завершив роботу в ТКГ.

Нагадаємо, 5 серпня помер колишній прем'єр України Євген Марчук. Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Лариса Івшина. Вона повідомила, що у нього зупинилось серце.

Причиною смертів відомого українського державного діяча стало інфікування COVID-19, що спровокувало гостру серцево-легеневу недостатність.

Євген Марчук був першим головою СБУ (у 1991-1994 роках), очолював український уряд (у 1995-1996 роках), був міністром оборони (у 2003-2004 роках), а також депутатом Верховної Ради кількох скликань. Мріяв стати президентом і твердив, що тоді би не допустив анексії Криму, початок якій Росія намагалася покласти у 2003 році, захоплюючи острів Тузла у Чорному морі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація