Завидний холостяк Холодницький розповів, що заважає йому зустріти кохану

Завидний холостяк Холодницький розповів, що заважає йому зустріти кохану

Антикорупційний прокурор також розповів про своє майно.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підказав дівчатам, де з ним можна познайомитися, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, у головного антикорупціонера дружини поки немає, тож у жінок є всі шанси зустрічатися із завидним холостяком.

Холодницький до вишуканих ресторанів, тим більше до клубів, не ходить. Натомість, запевнив антикорупційний прокурор, його можна побачити у популярному закладі швидкого харчування.

"Зарплата наче дозволяє, але іноді просто хочеться прийти у звичайний McDonald's. І ті всі ресторани, і всі ті вишукані страви – я до них ніколи не звикав і не звикну. Тому там точно, у дорогих елітних закладах, мене шукати не варто", - прокоментував Холодницький.

Також керівник САП розповів, як на нього реагують люди, коли бачать просто на вулиці.

"У спину каміння поки що не кидають", - коротко відповів Холодницький і додав, що у нього є державна охорона.

"І це ще одна перешкода, щоби влаштувати особисте життя", - пожалівся антикорупційний прокурор.

Окрім того Холодницький відверто розповів про своє майно. Так, керівник САП зізнався, що у нього є двокімнатна квартира у Вишневому, а згодом він планує придбати автомобіль.

"Живу у двокімнатній квартирі. Цікаво було деяких псевдорозслідувачей слухати, коли заявляли, що живу в елітному районі Вишневого. Це те ж саме, що сказати в елітному районі Троєщини. Місто вишневе це не Київ, це передмістя. Двокімнатна квартира, будинок 2012 року побудови. Загальна площа 61 квадратний метр. У мене був Mitsubishi Outlander 2007 року. Цей автомобіль я продав, трохи доклав і зараз планую в грудні придбати інший автомобіль. Це Volkswagen Touareg 2013 року. На новий грошей немає", - поділився Холодницький.

Відео Назар Холодницький зізнався, у яких закладах харчування його можна зустріти

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів